Sağlık-Sen İkram Evi, Hatay ve İskenderun'da Hizmete Başladı

Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan: "Depremin ilk gününden itibaren hem depremzedelere hem de afet bölgesine destek amacıyla gelen sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına ulaşmaya, onlara destek olmaya gayret gösteriyoruz"

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2023 15:50   Güncelleme : 14-03-2023 15:50
Sağlık-Sen İkram Evi, Hatay ve İskenderun'da Hizmete Başladı

Sağlık-Sen, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Hatay ve İskenderun'da ikram evi açtı.

Sağlık-Sen'den yapılan açıklamaya göre, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ile İskenderun Devlet Hastanesi bahçesinde açılan ikram evinde, Türkiye genelindeki Sağlık-Sen teşkilatları dönüşümlü hizmet verecek.

Çalışanların dinlenebileceği, kahve veya çay molası da verebileceği ikram evi, yakın zamanda Kahramanmaraş'ta da faaliyete geçecek.

- "Destek olmaya devam edeceğiz"

Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve sendika yöneticileri, İskenderun'da hizmete başlayan ikram evinde, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına ikramda bulundu.

Doğan, sendika olarak depremin ilk gününden itibaren genel merkez ve şubelerle hem depremzedelere hem de afet bölgesine destek amacıyla gelen sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına ulaşmaya, onlara destek olmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Bugün de Hatay ve İskenderun'da Sağlık-Sen ikram evini hizmete sunduklarını belirten Doğan, "İkram çadırımızla sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız ile bölgede depremden etkilenen vatandaşlarımıza ulaşmaya, şubelerimiz aracılılığıyla yapacağımız ikramlarla onlara destek olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 (AA) 

Berke UlucanBerke Ulucan

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR